KONST / Litografier / Färglitografi 13338003
nr 1333 8003
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/310. Motivet: 46x41 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:16:02
14/6 03:43:34
500 kr
15/6 19:10:32